Vstupte do
Digitálního světa_

Portál, který mi pomůže najít exkluzivní digitální zábavu a vzdělání.
Co nejrychleji využijte boombastické ceny, které se nemusí opakovat!

DIGI
BOOM+

Poskytnutím exkluzivní slevy na našem portálu se stanou vaše produkty nebo služby boombastické! Začínáte s novým podnikáním, chcete zviditelnit svoji firmu nebo produkty a služby? Jste zaběhlá firma a jen potřebujete vyzkoušet jinou formu reklamy? Zkuste naší propagaci a vše nechte na nás. Stačí nás kontaktovat na shop@digiboom.cz nebo na čísle: +420 737 395 312

Vstupte do
Digitálního světa_

Vytvoříme grafický návrh vašeho nového webu nebo si vyberte z hotových grafických šablon.

 • Jak to funguje?

  Pokud se rozhodnete některou ze slev, produktů nebo služeb využít, stačí kliknout a koupit. Při objednávce zadáte e-mailovou adresu.

  Zaplacený produkt/službu bude zaslán na Váš zadaný email. Objednávku/fakturu je také možné uložit do formátu PDF.

 • Spolupráce

  Poskytnutím exkluzivní slevy na našem portálu se stanou vaše produkty nebo služby boombastické! Začínáte s novým podnikáním, chcete zviditelnit svoji firmu nebo produkty a služby? Jste zaběhlá firma a jen potřebujete vyzkoušet jinou formu reklamy? Zkuste naší propagaci a vše nechte na nás. Stačí nás kontaktovat na shop@digiboom.cz nebo na čísle: +420 737 395 312

 • DIGIBOOM+

  Vstupte do digitálního světa s výhodnými nabídkami. Boombastické ceny, využijte je co nejrychleji, nemusí se opakovat. Nabídka platí pouze pro velkoobchody.

 • Online podpora

  Snadná komunikace přes email, chat nebo telefon. Údaje o vašich službách jsou u nás v bezpečí. Odpovíme na Vaše dotazy ohledně slev, kuponů, účtu, nastavení a plateb. Vše co potřebujete vědět je na stránce "Časté dotazy".

 • Zasílání novinek

  Chcete mít neustále přehled o nových nabídkách, produktech a novinkách na našem portále Digiboom.cz? Přihlaste se k odběru do našeho newsletteru a my vám maximálně 1x za dva měsíce zašleme zajímavé nabídky nebo tipy a rady.

Kontakty

RZE STUDIO
Glennova 2706/7
400 11 Ústí nad Labem

Kontakty

IČ: 04775333
Nejsme plátci DPH
Jednatel:
Lukáš Řezníček
www.rzestudio.cz
info@rzestudio.cz

info@digiboom.cz

+420 737 395 312

 • Vše je online

  Objednáte. Kupón/produkt Vám pošleme na e-mail do 5-ti pracovních dnů po připsání platby na náš účet. Všechny produkty jsou doručovány elektronicky. Po vyřízení Vaší objednávky je najdete ve Vašem profilu v historii objednávek.

 • Rychlé dodání

  Nabízíme bezpečnou platbu převodem na účet. Data o platebních kartách nejsou uloženy u nás, ale bezpečně v prostředí banky. Naše webové stránky jsou přístupné i z tabletu a mobilu.

 • Prověřená kvalita

  Vyzkoušejte jednoduché hodnocení a komentáře, které Nám i Vám umožní vybírat kvalitní nabídky. Exklusivní nabídky a kvalitní dodavatelé tvoří budoucnost a stabilitu internetového portálu. Bezplatná registrace slouží jako i Váš účet, který si můžete upravovat podle potřeby.

 • Zábava a vzdělání

  Každý si může najít svůj cíl, je tu šíroká nabídka produktů a služeb. Vyberte si šablonu, objednejte a my vám zavoláme a napíšeme. Domluvíme se na průběhu zpracování a poslání vašich podkladů popř. jejich vytvoření.

Vstupte Více videí

 Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM